Jestem dyplomowanym dietetykiem klinicznym.

Ukończyłam studia magisterskie na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW w Warszawie o specjalizacji Dietetyka oraz Studia Podyplomowe – Dietetyka Kliniczna na UJ w Krakowie. Należę do Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków. Stale poszerzam swoje kwalifikacje uczestnicząc w konferencjach, kursach i warsztatach o tematyce żywieniowej.

Na swoim koncie mam konsultację merytoryczną gry edukacyjnej dla dzieci „Wiesz, co jesz?” oraz występy w lokalnych mediach, szkołach i instytucjach.  Współpracuję z trenerem personalnym, gabinetem modelowania sylwetki, pracownią psychoterapii oraz szkołą rodzenia.

Od 2014 roku prowadzę  własny Gabinet dietetyczny, który ciągle staram się rozwijać z myślą o moich pacjentach. Pracuję, nie tylko z osobami z nadwagą czy otyłością, ale również z chorymi potrzebującymi porady dietetycznej lub „specjalnie skonstruowanej diety” oraz osobami aktywnymi fizycznie. Ponieważ sama jestem mamą szczególnie jest mi bliski temat żywienia przyszłych, tych świeżo upieczonych mam oraz ich dzieci.

Na wysoką skuteczność mojej pracy składają się profesjonalizm, indywidualne podejście do każdej osoby oraz staranne bilansowanie diet.

Pomogę Ci zmienić nawyki żywieniowe, abyś w sposób trwały cieszył się z uzyskanych efektów i uwierzył, że zdrowe odżywianie wcale nie musi być trudne.

Wiem, że nie ma rzeczy niemożliwych i każda zmiana w naszym życiu jest osiągalna, jeśli tylko tego naprawdę chcemy.

Jeżeli chcesz zmienić coś w swoim życiu lub po prostu chcesz zadbać o swoje zdrowie, zapraszam Cię do skorzystania z moich usług w gabinecie stacjonarnym lub, jeżeli z jakiegoś powodu nie możesz sobie na to pozwolić, skorzystaj z oferty mojego sklepu, który również zagwarantuje Ci indywidualne podejście do Twojego problemu.