Odchudzanie Częstochowa – skuteczne metody

Jeśli pragniesz zrzucić zbędne kilogramy i uzyskać wymarzoną sylwetkę – już od pierwszej wizyty możesz liczyć na kompleksową współpracę z doświadczonym dietetykiem, aż do osiągnięcia celu i stabilizacji docelowej wagi. Odchudzanie nie musi być ani męczące ani trudne.

Dzięki indywidualnemu podejściu opracuję dla Ciebie program żywieniowy, który pomoże Ci zdrowo schudnąć bez efektu jo-jo! Zapraszam do mojego gabinetu w Częstochowie lub w formie konsultacji online!

Jak mogę Ci pomóc

Odchudzanie w Happy Diet zaczynamy od pierwszej, najważniejszej wizyty, czyli szczerej rozmowy. Wspólnie zbierzemy najbardziej istotne informacje, które są potrzebne do osiągnięcia naszego celu. Przeprowadzam wywiad zdrowotny (na temat ewentualnych chorób, alergii, stanu fizycznego), jak i żywieniowy (jak wygląda Twoja codzienna dieta, jakie są Twoje upodobania). Na podstawie zebranych informacji przeprowadzam analizę składu ciała w celu ustalenia ile tkanki tłuszczowej należy się pozbyć. W odchudzaniu nie chodzi bowiem tylko o utraceniu masy ciała, ale przede wszystkim tkanki tłuszczowej – nie chcemy przecież stracić masy mięśniowej, prawda? Wiele diet jednak to powoduje, co jest niekorzystne dla Twojego zdrowia!

Może być też tak, że po pierwszej wizycie będę zalecała wykonanie dodatkowych badań. Będę później potrzebowała pełnej dokumentacji medycznej wraz ze spisem przyjmowanych leków. W przypadku konsultacji online wysyłam formularze ze szczegółowymi pytaniami, które mają charakter pierwszej wizyty. Zachęcam do odchudzania z Happy Diet, nie tylko osoby z Częstochowy!

Odchudzanie z dietetykiem – gwarancja efektów

Pierwsza wizyta ma za zadanie pomóc w stworzeniu najbardziej korzystnego dla Ciebie jadłospisu. Uwzględniam w nim Twoje upodobania kulinarne, ale również możliwości finansowe i czasowe. Przejście na dietę nie powinno być przykrym obowiązkiem, czy nawet torturą – dlatego dbam o jej zróżnicowanie, jak i łatwość w przygotowaniu. Ma ona przede wszystkim nauczyć zdrowych nawyków w codziennym odżywianiu, a nie tylko pomóc w odchudzaniu. Zależy mi na zapisywaniu co Ci smakowało, a co nie, czy występowały problemy z uzyskaniem składników lub przygotowaniu potraw, aby przy kolejnym spotkaniu dopracować jadłospis.

Zawsze służę radą – nie tylko osobiście w Częstochowie. Mogę również odpisać na maila lub odebrać telefon.

Regularne wizyty

Raz na 2 tygodnie będziemy się widzieć na wizytach kontrolnych. Będziemy przeprowadzać analizę składu ciała (jak przebiega odchudzanie), oraz… rozmawiać. Jeśli masz jakieś pytania, pytaj! Jeśli masz jakieś wątpliwości, podziel się nimi! Pomogę Ci w prawidłowym czytaniu etykiet, zwracaniu uwagi na składy produktów, oraz efektywnym przygotowywaniu posiłków. Dbam o to, aby odchudzanie łączyć z edukacją, a także motywuję w kolejnych etapach. Na ostatnim z nich tworzę skuteczny plan uniknięcia efektu jo-jo. Nie wierzysz? Skontaktuj się lub umów do gabinetu w Częstochowie i sam się przekonaj!

Umów się na pierwszą wizytę!

Odchudzanie nie musi być torturą – w Happy Diet udowodnię ci, że to możliwe! Jeśli chcesz poprawić jakość swojego życia, nauczyć się zdrowych nawyków odżywiania, czy po prostu uzyskać smukłą sylwetkę, odwiedź mój gabinet! Jeśli nie jesteś z Częstochowy, polecam moje konsultacje online. Wystarczy zamówić usługę w moim sklepie!