Pierwsza wizyta i co potem???

Na pierwszą wizytę przyjdź z aktualnymi wynikami badań: Morfologia z CRP, lipidogram, glukoza na czczo, kwas moczowy, kreatynina, TSH, AST, ALT  lub kartą informacyjną ze szpitala. Dzięki temu podczas terapii dietetycznej zostaną uwzględnione wszystkie choroby dietozależne, zaburzenia metaboliczne oraz Twój stan zdrowia, a wszystko po to, aby Twoja dieta była jeszcze bardziej dopasowana do Ciebie. Weź ze sobą również wypełniony dzienniczek żywieniowy oraz listę przyjmowanych leków i suplementów diety.

Pierwsza wizyta to szczegółowy wywiad zdrowotny i żywieniowy, zbiorę informacje na temat Twojego stanu zdrowia oraz trybu życia. Przeanalizuję Twoje nawyki żywieniowe, poziom aktywności fizycznej, przebyte choroby, stosowane leki oraz, co jest bardzo ważne – Twoje upodobania kulinarne. Następnie dokładnie Cię zmierzę i zważę oraz przeprowadzę analizę składu ciała.

W trakcie tej wizyty otrzymasz wskazówki jak powinna wyglądać Twoja dieta, oraz jakie produkty powinieneś z niej wykluczyć. Wspólnie ustalimy cel postępowania dietetycznego oraz wybierzemy właściwy sposób jego realizacji. Szczegółowy jadłospis wraz z przepisami oraz listą zakupów otrzymasz w ciągu siedmiu dni roboczych.

Wizyty kontrolne.

Wizyty odbywają się co 3 tygodnie. Regularne spotkania pozwalają monitorować efekty diety i unikać ewentualnych błędów żywieniowych, a przede wszystkim pomagają w uzyskaniu właściwych nawyków żywieniowych.

Na tych wizytach zmodyfikuję Twój plan żywieniowy lub ustalę całkiem nowy, aby cały czas był dostosowany do zmieniających się potrzeb Twojego organizmu.

Przez cały czas trwania programu żywieniowego pozostanę z Tobą w stałym kontakcie, co zagwarantuje Ci wsparcie oraz dodatkowe wskazówki.

Doradztwo żywieniowe w Happy Diet to nie tylko jadłospis, ale przede wszystkim nauka o właściwym sposobie odżywiania. Podczas naszych spotkań nauczę Cię jak dokonywać właściwych wyborów na codziennych zakupach oraz jakie posiłki wybierać w restauracjach czy w czasie spotkań towarzyskich.

Na ostatnim etapie programu żywieniowego poinstruuję Cię w jaki sposób umiejętnie wyjść z diety, aby nie nastąpił powrót do popełnianych w przeszłości, błędów żywieniowych.